Tesárske kovanie

   Sortiment tesárskeho kovania je ďalším druhom spojovacieho materálu, ktorý vedieme skladom a tu na našich stránkach je rozdelený na kotevné prvky a ostatné typy kovania. V sekcii kotevných prvkov nájdete rôzne druny kotevných pätiek, pätiek piliera, kotviacich hrotov a profilov. V druhej sekcii potom nájdete uholníky, spojovacie a styčníkové dosky, strmene a iné druhy kovania rôznych druhov a veľkostí.
 
    Tieto výrobky slúžia okrem iného k ukotvení drevostavieb, ich častí a iných drevených výrobkov, ďalej tiež pre spevnenie inak málo pevných konštrukcií alebo materálov v miestach, kde je to potrebné.

Plagáty tesárskeho kovania

    Ako podporu predaja tesárskeho kovania ponúkame zaslanie plagátov viď náhľady dole. Plagáty sú pomerne veľké, majú rozmer B2 (500x707mm), a sú určené na vyvesenie na viditeľné miesto vo Vašej predajni pre rýchly prehľad v našom sortimente tesárskeho kovania. Plagáty sú tri, jeden pre kotviace prvky akú sú kotevné pätky a pätky piliera, druhý pre hroty a zemné skrutky, a na treťom sú uholníky, spojovacie dosky a ostatné tesárske kovanie. V prípadne záujmu o tieto plagáty nás prosím kontaktujte.
Náhľad na propagačné plagáty tesárskeho kovania:
 (podrobnosti nájdete priamo v katalógu)
Náhľad na propagačné plagáty tesárskeho kovania

Kontakty

Po - Pi 7:00 - 15:30
Valenta ZT s. r. o.
Nedomická 494
277 16 Všetaty
Česká Republika

IČO: 26512149
DIČ: CZ26512149