O firme

Firma Valenta ZT pôsobí na trhu so spojovacím materiálom od roku 1995, od roku 2008 ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Počas svojej existencie sa firma stala dôležitým dodávateľom pre zákazníkov v distribučnom reťazci spojovacieho materiálu a ďalej do strojárenstva, energetiky, stavebníctva a ďalších odvetví priemyslu. Hlavnými trhmi Valenta ZT sú Česká republika a európske krajiny. Väčšina skladových položiek sa expeduje v priebehu jedného dňa a tuzemskí zákazníci ich dostanú na nasledujúci pracovný deň.

Nosným sortimentom Valenta ZT je normalizovaný spojovací materiál, závitové tyče, tesárske kovanie, kotevné pätky, plotové diely a trapézové závity. Vlastná výroba disponuje kapacitou na obrábanie CNC, valcovanie závitov, delenie, ohýbanie a tvarovanie.

Silnou stránkou je výroba tyčí a hriadeľov s trapézovým závitom, závitových tyčí s veľkými priemermi a dĺžkami, použitie širokého spektra materiálov od neušľachtilých ocelí po zušľachtené vysoko pevnostné a nehrdzavejúce ocele. Typické výrobné série sa začínajú na desiatkach kusov väčších dielov a pokračujú po zákazky zahŕňajúce desiatky tisíc kusov. Valenta ZT priebežne investuje do moderného výrobného vybavenia a systému kontroly kvality.

Valenta ZT importuje veľkú časť normalizovaného spojovacieho materiálu z Ázie. Veľká pozornosť sa venuje výberu dodávateľov a kvalita výrobkov sa pravidelne kontroluje.

Obrázky firmy

Expedícia tovaru – halaExpedícia tovaruSklad – materiáluSklad – spojovacieho materiáluSkladovanie – trapézové maticeVýroba – meranie stredného priemeru závituVýroba – obrobkyVýroba – sústruženieVýroba – valcovanie závitov

Kontakty

Po - Pi 7:00 - 15:30
Valenta ZT s. r. o.
Nedomická 494
277 16 Všetaty
Česká Republika

IČO: 26512149
DIČ: CZ26512149