Svorníky – výroba na zákazku

K našej najsilnejšej stránke patrí zákazková výroba závitových tyčí a svorníkov so závitom na jednom alebo na oboch koncoch. Vďaka veľkým skladovým zásobám rôznych materiálov a množstvu výkonných strojov sme schopní v krátkej dobe vyhovieť aj najnáročnejším zákazníkom.
Svorníky v škatuľkách
  • Ponúkame svorníky celozávitové s dĺžkami priamo na želanie zákazníka.
  • Svorníky so závitom na jednom konci. 
  • Svorníky so závitmi na oboch koncoch.
  • Na výrobu svorníkov ponúkame rôzne materiály, mechanické vlastnosti a finálne povrchové úpravy priamo na želanie zákazníka.
  • Dodávame svorníky aj do automobilového priemyslu.
Svorníky - NOVINKA

V poslednom čase sme opäť rozšírili naše možnosti zákazkovej výroby svorníkov. Aktuálne sme schopní na zákazku zhotoviť v pomerne krátkom čase a za priaznivejšie ceny celozávitové svorníky s rozmermi...

... už od priemeru M4

... a dĺžky od 16mm.

 
Informačný letáčik môžete zobrazit TU.
Pre dopyty a technické otázky sa s nami, prosím, skontaktujte v sekcii DOPYT, e-mailom alebo telefonicky – radi vám poradíme. Vo vašom dopyte čo najpresnejšie špecifikujte druh/typ, priemer, ďalšie rozmery, materiál, povrchovú úpravu, požiadavky na značenie, počet kusov a či ide o jednorazový alebo priebežný odber.

Svorník DIN 2510

Často vyrábané sú svorníky podľa DIN 2510, takzvané svorníky s redukovaným driekom alebo svorníkové skrutky. Jedná sa o špeciálný svorník s metrickým závitom na oboch koncoch. Tieto svorníky síce nedržíme bežne skladom, ale na zákazku sme ich schopní vyrobiť. Vyrábame obzvlášť väčšie a špeciálne rozmery, často zo špeciálnych materiálov.
svorník DIN 2510
Výkres - svorník DIN 2510

Galéria – Svorníky

pozinkované svorníky z ocele 42CrMo4-QT s valcovaným závitom na oboch koncochsvorník s valcovaným závitom M36x350x20-20 pevnosť 8.8svorník z ocele S235JR so závitmi na oboch koncochsvorníky pevnosť 5.8svorníky z ocele 42CrMo4-QT s valcovaným závitom na oboch koncochsvorníky z ocele S355J2 so žltým zinkochromátom

Kontakty

Po - Pi 7:00 - 15:30
Valenta ZT s. r. o.
Nedomická 494
277 16 Všetaty
Česká Republika

IČO: 26512149
DIČ: CZ26512149